• medya@sessistemleri.com

Logictr Ses Işık Sahne Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
382 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Logictr
  • ADRES: Fevzi Çakmak Mah. Demirciefe Sokak No:65/B Balçova - İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 259 9991
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

BİZ KİMİZ ?
’LOGICtr’’ birikmiş tecrübe, yenilikçilik, eğitim ve mükemmellik anlayışıyla kurulan teknik prodüksiyon firmasıdır. Kurucuların geçmişi türkiyenin en nitelikli firmalarındaki eğitim ve iş bitiricilik ilkelerine dayanmaktadır. Erken planlama, simetriğe önem, can güvenliği, üretim, dakik çalışma kavramları daima dikkate alınmaktadır. Temel iş konsepti kurumsal ve özel etkinlikler olarak ikiye ayrılır. Her ne iş olursa olsun elde edilen deneyim ve ilham ‘’LOGICtr’’ çalışanına daha yaratıcı ve daha etkin çözümler için ilham verir.

İŞİMİZ NEDİR ?
*ses sistemi kurulumu *truss kurulumu *podyum kurulumu *akustik hesaplamaları *p.a kalibrasyon * dolby dijital analiz sistemi *çoklu orkestra soundcheck * location record *24 kanal track kayıt * 32 kanal hücum kayıt* bina led boyama* ışık masalarına konfigürasyon yükleme* avolites & grand ma programlama*ışık programı*bar disko ses ayarları yaptığımız işlerden bazılarıdır.

NEREYE GİDİYORUZ ?
LOGICtr elde ettikleri başarı sayesinde türkiyenin her yerinde kulağa hoş gelen övgülerle ün kazanmıştır. Ekipman konusuna çok fazla önem verilirse müzisyen rahat eder müziği dinleyen insan da rahat eder bu yüzden LOGICtr P.A materyallerden ta ki kablo ve konnektörüne kadar ithal cihazlar ve ekipmanlar kullanır. İyi ekipman, beceri ve eğitim olmadığında en kötü ekipmandır. Bu yüzden şirket personelleri düzenlenen tüm seminerlere pratik kullanım derslerine katılıp kendilerini yenilemektedirler. ‘’LOGICtr’’ olağanüstü sonuçlar üretmek için mantıksal çözümler sağlar ve profesyonellerden oluşan gerçek bir ekiptir…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.